لامپ‌های ال‌ای‌دی که برای جایگزینی لامپ‌های فلورسنت ناکارآمد رشته‌ای و فشرده ساخته شده‌اند، دنیای روشنایی را متحول کرده‌اند. این لامپ‌های LED (مخفف دیود ساطع کننده نور) انرژی بسیار کمتری نسبت به لامپ‌های خود مصرف می‌کنند و عمر طولانی‌تری دارند، در حالی که نور روشن و قابل اعتمادی تولید می‌کنند. این امر با کاهش مصرف انرژی و هزینه های جایگزینی باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود و همچنین با کاهش تولید برق و دفع زباله به حفظ محیط زیست کمک می کند. در BulbAmerica، ما انبار عظیمی از لامپ های LED و سایر محصولات روشنایی LED را حمل می کنیم که به شما امکان می دهد دقیقاً آنچه را که از خانه یا محل کار خود نیاز دارید پیدا کنید.

اگر یک دی جی هستید یا تقریباً هر نوع تولیدات آماتوری یا حرفه ای را اجرا می کنید، باید به بخش بزرگ ما از LED ها و لامپ های قوطی PAR، از جمله لامپ های PAR 30 نگاه کنید. همچنین برای کاربردهای معماری در خانه ها و مشاغل مفید است، این لامپ ها و وسایل در انواع مختلفی از سبک ها موجود هستند و می توانند یک فرد یا محصول را برجسته کنند تا دقیقاً جلوه نوری مورد نظر را به شما ارائه دهند. از چراغ‌های قوطی هالوژن قدیمی خود به محصولاتی مانند چراغ‌های LED PAR 30 ما تغییر دهید و از انرژی که صرفه‌جویی می‌کنید و دمای خنک‌تری که از آن لذت می‌برید شگفت‌زده خواهید شد، زیرا چراغ‌های LED در لمس خنک هستند و گرمای بسیار کمی تولید می‌کنند.

اگر می‌خواهید مکان‌هایی را که به سختی روشن می‌شوند در خانه یا محل کارتان روشن کنید، چراغ‌های LED زیر کابینتی ما را در نظر بگیرید. این چراغ‌ها می‌توانند نور مورد نیاز را برای کار نزدیک روی پیشخوان آشپزخانه و جاهای دیگر خانه یا محل کار تولید کنند.

آیا به دنبال چراغ های ایمنی و امنیتی برای جلوگیری از خرابکاران و مجرمان و محافظت از بازدیدکنندگان و مهمانان ملک خود هستید؟ ما طیف گسترده ای از چراغ های امنیتی LED را در سبک های مختلف حمل می کنیم که تقریباً برای هر کاربری مسکونی، تجاری یا صنعتی مناسب است. از آنجایی که ال ای دی ها عمر طولانی دارند، شما را از دردسر و هزینه تعویض مکرر لامپ نجات می دهند. ما حتی انواع مختلفی از چراغ قوه های LED را حمل می کنیم که در مواقع اضطراری عالی هستند.

صفحات محصولات LED ما را بررسی کنید، و اگر آنچه را که می خواهید نمی بینید یا سوالی دارید، فقط با ما تماس بگیرید یا ایمیل بزنید. شما پاسخ سریعی از کارکنان مودب و متخصص ما دریافت خواهید کرد.