تنوع روشنایی LED کم مصرف

 

اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه در قبض برق خود هستید، طیف گسترده ای از راه حل های متنوع روشنایی LED کم مصرف ایده آل هستند.

پوشش هر اتاق در خانه شما، آشپزخانه، اتاق ناهار خوری، حمام، اتاق خواب یا راهرو، با این انتخاب نورپردازی داخلی متنوع، چیزی برای هر سلیقه، ترجیح و بودجه دارد.

چراغ های داخلی زیبا برای خانه شما
با طیف متنوعی از چراغ های LED First Lighting که برای ایجاد محیط و جو در خانه شما عالی هستند، روشنایی داخلی مناسب خود را با قیمت مناسب پیدا کنید.

خانه خود را با نورپردازی های تزئینی مانند نورافکن های LED، دیوارکوب ها و چراغ های خوشه ای LED تقویت کنید و از چراغ های کاربردی مانند سقف و دیوارها برای روشن کردن اتاق های خود در هنگام تاریکی استفاده کنید.

نکات تکمیلی در اتاق شما می تواند از نورپردازی خاص باشد، با چراغ های سقفی تزئین شده و لوسترها برای ایجاد انحطاط به فضای زندگی شما و چراغ های LED آرامش بخش برای استفاده در حمام برای کمک به آرامش شما. هر اتاقی را با نورپردازی LED منحصربه‌فرد که جانی تازه به فضای زندگی شما می‌بخشد، دگرگون کنید.

بسیاری از طیف های روشنایی داخلی ما اکنون از جدیدترین فناوری دیود ساطع کننده نور (LED) برای روشنایی خانه شما استفاده می کنند و بهترین اتصالات صرفه جویی در مصرف انرژی را برای شما به ارمغان می آورند. لامپ های LED با کیفیت عمر طولانی تری دارند، دوام بیشتری دارند و کیفیت نور بهتری را ارائه می دهند.

چگونه سود می برید
در مقایسه با نورهای رشته ای، چراغ های LED معمولاً 75 درصد انرژی کمتری مصرف می کنند و معمولاً 25 برابر بیشتر عمر می کنند. این یراق آلات بدون نیاز به تعویض لامپ تا سال ها دوام خواهند آورد.

چراغ های LED نه تنها برق کمتری مصرف می کنند، بلکه ایمن تر و محکم تر نیز هستند. آنها انرژی بسیار کمی را به عنوان گرما منتشر می کنند. آنها همچنین نور را در جهت خاصی ساطع می کنند و نیاز به بازتابنده ها و پخش کننده هایی را که می توانند نور را به دام بیندازند کاهش می دهند.

از آنجایی که چراغ‌های LED کوچک و جهت‌دار هستند، نور کاملی را برای زیر کابینت ایجاد می‌کنند. گاهی اوقات رنگ ممکن است سردتر یا آبی‌تر از آنچه شما می‌خواهید به نظر برسد، بنابراین مهم است که وسیله مناسب خود را پیدا کنید.

بخش های خاصی از خانه خود را با خط گسترده نورافکن های LED ما تقویت کنید، یا آینه های خود را با چراغ هایی که می توانند تأثیر روشن کننده و بزرگ کننده در کل اتاق داشته باشند، تقویت کنید.

چراغ های حسگر حرکت مزایای زیادی برای استفاده در خانه دارند، نه تنها بسیار کارآمد هستند، بلکه می توانند به عنوان یک بازدارنده نیز عمل کنند. افزایش ایمنی در خانه شما

با پایه LED یا چراغ های نواری به پایه های آشپزخانه و تخته های دامن خود جلوه ای زیبا بدهید که هر دو بعد جدیدی به اتاق شما می بخشند. چراغ‌های مطالعه، مانند چراغ‌های آویز، عملکردی را ارائه می‌دهند و می‌توانید از چراغ‌های قفسه، چراغ‌های کابینت، چراغ‌های پایین و نورهای بالا برای جلب چشم‌ها به قسمت‌های خاصی از فضای داخلی خود استفاده کنید.

اگر به دنبال نورپردازی داخلی مناسب با قیمت مناسب هستید، First Lighting هر آنچه را که نیاز دارید را با یک کلیک در اختیار دارد.